Czy zainwestowałbyś we własny projekt? Spojrzenie na inwestycję oczami inwestora

Maciej Sadowski
Maciej Sadowski - Współzałożyciel i Szef Fundacji Startup Hub Poland Podstawowym celem inwestora jest wybranie spośród dostępnych mu możliwości inwestycyjnych tej, która przyniesie największy zwrot z inwestycji. Jego podstawowym środowiskiem pracy jest analiza projektów i spotkania z ich pomysłodawcami lub zarządami. Bez zrozumienia motywacji i sposobu oceny projektów przez inwestora

Speakers

Maciej Sadowski
Maciej Sadowski
Współzałożyciel i Szef Fundacji Startup Hub Poland

Start

20/11/2015 - 14:00

End

20/11/2015 - 15:30

Address

Gdański Park Naukowo - Technologiczny, Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk   View map

Maciej Sadowski – Współzałożyciel i Szef Fundacji Startup Hub Poland

Podstawowym celem inwestora jest wybranie spośród dostępnych mu możliwości inwestycyjnych tej, która przyniesie największy zwrot z inwestycji. Jego podstawowym środowiskiem pracy jest analiza projektów i spotkania z ich pomysłodawcami lub zarządami. Bez zrozumienia motywacji i sposobu oceny projektów przez inwestora pomysłodawcy zmniejszają swoje szanse na skuteczne przedstawienie projektu z jego najlepszej strony. Żeby twoja technologia lub model biznesowy nie zestarzały się w toku niekończących się poszukiwań właściwego inwestora, spójrz na swój projekt oczami drugiej strony.

Zrozumienie wzajemnych potrzeb, aspiracji i oczekiwań obu stron inwestycji będzie następnie podstawą dobrej i owocnej współpracy na kolejne lata.

MORE DETAIL